şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:

Minecraft-indir.com üzerinden Minecraft POCKET EDİTİON - V0.16.0.5 – İndirme
Minecraft-indir.com üzerinden Minecraft POCKET EDİTİON - V0.16.0.5 – İndirme
Oyun Adı: Minecraft-indir.com üzerinden Minecraft POCKET EDİTİON - V0.16.0.5 – İndirme
Kategori: Beceri Oyunları
Beğenen: 0
Beğenmeyen: 0
Oynanma: 259
17.01.2017 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması:
Minecraft-indir.com sitesinin tutulması ile yapımcısı tarafından hemen bir sene sonra yapılan ve internete sürülen minecraft edition oynayıcıları minecraft kadar çok etkilemiş olmaktadır. Bu oyunun mantığı yaşam savaşı verirken blok kırıp inşa etmek olmaktadır. Fakat bu oyun kendi gibi yüklemesini yapmakta biraz strateji isteyen bir şekilde yüklenir. Düz mantıkta yüklenemeyen bu oyun o şartlar altında yüklenildiği zaman oyunun keyfini çıkarabileceksiniz. Minecraft edition indir bilmeyenler merak edenler yazımızın kalanını okumaya devam edin.

Minecraft Edition Nasıl Yüklenir Ve Oynanır?

Minecraft kadar eğlenceli olan ve çıktığı zamandan beri yeni versiyonları ile oyunculara hoş vakit yaşatan minecraft edition yüklemek ve oyunu tadını çıkarmak isteyenlere nasıl olduğunu açıklayacağız. Minecraft edition indir için; tarayıcıdan yani internet tarayıcısından minecraft-indir.com sayfasına girin ve minecraft edition oyun sayfasını açın açılan sayfada son sürüm olan İOS sürümünü tıklayın indir butonuna ve şartları onaylıyorum işlemlerinden sonra oyun indirilmeye başlıyor. Oyun indirildikten sonra bilgisayarınızda yüklü olan oyun kur dosya yada programını açın ve oyun zaten direk olarak oraya geçecektir. Oyunu orada kurduktan sonra oyuna ad verin ve daha önce açmış olduğunuz dosyaya atın. Attığınız doya yada klasöre giriş yaparak oyun için ilk etapta gereken bilgileri girin bu sayede oyun açılacaktır.

Oyun Hakkında İnce Detaylar

Bu oyun neredeyse altı yıldır hayatımızda var olan ve dünya çapında oynanan bir oyundur. Oyun tamamen ücretli bir oyun olmakta ve ücretsiz adı altındakiler sadece virüs içermektedir. Oyun küpleri şekillendirerek dizayn edilmiş bir oyun olmakla birlikte savaş içerikli bir oyun olmaktadır. Oyun genel anlamı ile gündüz eşya yapımı ve normal yaşamı üretim yaparak yansıtırken geceleri kötü canavarlardan korunmak için mücadele etmenizi istiyor. Ne kadar çok hayatta kalırsanız o kadar çok minecraft oynayabilirsiniz.

https://www.minecraft-indir.com/indir/117-minecraft-pocket-edition-v01605-indir.html
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.